Świadectwa energetyczne Legnica, Certyfikaty energetyczne Legnica, dolny śląsk


Idź do treści

Certyfikaty energetyczne Legnica

Certyfikaty energetyczne Legnica - dolny śląsk

Świadectwa energetyczne Legnica - dolny śląsk


Naszym klientom oferujemy wykonanie certyfikatów energetycznych budynków.

Certyfikaty energetyczne zwane również świadectwa energetyczne, które wydaje specjalista posiadający stosowne upoważnienia. Określają one jakiej wielkości energii klient potrzebuje, aby zaspokoić potrzeby w zakresie ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji czy ciepłej wody.

Certyfikaty energetyczne mają za zadanie okreslić zapotrzebowanie na energię dla budynku według jego standardu, przeznaczenia oraz systemów instalacyjnych. Oblicza się je na podstawie pewnych jego stałych i obiektywnych cech, a nie bierzącego zużycia energii, które zmienia się w zależności od zwyczajów użytkowników budynku lub sposobu jego eksploatacji. Jednak nasze certyfikaty energetyczne to nie jedyna korzyść, jaką otrzymuje klient zamawiając nasze usługi. Zawsze staramy się doradzać jak zminimalizować koszty ponoszone na ogrzanie budynku, a także przeprowadzamy analizę instalacji solarnej klienta.

Naszą pracę cechuje rzetelność i terminowość oraz konkurencyjna cena!

Nasze usługi: certyfikaty energetyczne i świadectwa energetyczne oferujemy na terenie Legnica - dolny śląsk, ale również na terenie całego dolnego śląska.

NeXt-Bud Marcin Strychar
ul. Dąbrówki 27, 59-220 Legnica

tel: (76) 744 22 43
fax:(76) 744 27 98
kom.: 505 500 161
e-mail: biuro@next-bud.pl


Strona Główna | usługi wykonawcze | projektowanie | certyfikaty energetyczne | kontakt | Mapa witryny